Filozofia

TROCAL to marka z 50-letnią tradycją! Dokładnie tyle lat wstecz opracowaliśmy i wyprodukowaliśmy pierwsze seryjne okno z tworzywa sztucznego. Mimo długoletniej tradycji, podążamy za trendami i ciągle wyznaczamy kierunki rozwoju branży okiennej.

Od firmy z tak długoletnią tradycją oczekują Państwo zapewne czegoś więcej niż tylko dostarczania produktów najwyższej jakości. Doskonale o tym wiemy i dlatego inwestujemy w potencjał ludzki!

Sukces na rynku można osiągnąć tylko wspólnymi siłami – dzięki partnerskiej współpracy między producentem profili i okien. Prowadzimy serwis dopasowany do potrzeb naszych Partnerów i pełne wsparcie w prowadzeniu działalności. Customer Relationsship Management to dla TROCAL nie tylko deklaracje, lecz centralny filar strategii, zorientowany we wszystkich procesach handlowych na potrzeby Klienta.

Szkolenia, opracowania dla obiektów, wskazówki w planowaniu, pomoc w reklamie i sprzedaży, czy świadczone w wielu innych zakresach serwisy gwarantują, że każdy Partner dostaje od TROCAL dokładnie takie wsparcie, jakiego potrzebuje, aby zyskać przewagę konkurencyjną.

Skuteczni możemy być tylko wtedy, kiedy wspieramy pozycję rynkową naszych Klientów – oto nasza filozofia.

TROCAL

TROCAL to marka z 50-letnią tradycją! Dokładnie tyle lat wstecz opracowaliśmy i wyprodukowaliśmy pierwsze seryjne okno z tworzywa sztucznego. Wciąż podążamy za trendami, rozwijamy się i inwestujemy w potencjał ludzki. Wierzymy, że sukces na rynku można osiągnąć tylko wspólnymi siłami – dzięki partnerskiej współpracy między producentem profili i okien.

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Profine Polska Sp. z o. o.
ul. Strachowicka 40
54-512 Wrocław

Telefon: +48 71 347-11-60 do 63
Fax: +48 71 354-71-62
E-mail: biuro@profine.pl

Back to Top