Bogactwo rozwiązań

Aby wpasować się w różnorodne gusta i potrzeby Klientów, konieczne jest zaoferowanie im bogatej oferty produktów. Jesteśmy otwarci na nowości i nigdy nie zamykamy się na nowe rozwiązania! 

Wciąż inwestujemy w rozwój nowych technologii i produktów spełniających wymogi najbardziej wymagających Klientów.  W ofercie posiadamy dopracowane technicznie i technologicznie systemy pasywne – certyfikowane przez Passivhaus Institut w Darmstadt – z segmentu produktów Premium: TROCAL 88+, TROCAL 88+ proEnergyTec oraz system drzwi podnoszono-przesuwnych PremiDoor 88+ w wersji lux.

kotylion-j-niebieski

Oprócz perfekcyjnego dopracowania szczegółów technicznych, dbamy również o estetykę i design naszych produktów.

Posiadamy szeroki wachlarz możliwości w zakresie kształtowania powierzchni zewnętrznej profili. Możemy zaoferować profile okleinowane w szerokiej palecie 84 dekorów, lakierowane oraz profile pokryte warstwą akrylu w technologii AcrylProtect.

Nowością jest technologia proCoverTec, polegająca na nakładaniu płynnego tworzywa sztucznego innowacyjną metodą, pozwalającą nałożyć je równomiernie. Profile pokryte warstwą proCoverTec są niezwykle gładkie, trwałe oraz odporne za zarysowania i zmienne warunki atmosferyczne. Ponadto, powierzchnia profili jest antystatyczna, odbija promieniowanie cieplne i UV.

innowacje

TROCAL posiada w swoim nowatorskim asortymencie nakładki aluminiowe AluClip oraz AluFusion, które razem z profilami PVC tworzą spójną całość i wykorzystują zalety obu materiałów. Okna z nakładkami są niezwykle stabilne, odporne na deformacje oraz wykazują znakomite parametry izolacyjności termicznej. Nakładki dostępne są w nieograniczonej palecie kolorów.

TROCAL

TROCAL to marka z 50-letnią tradycją! Dokładnie tyle lat wstecz opracowaliśmy i wyprodukowaliśmy pierwsze seryjne okno z tworzywa sztucznego. Wciąż podążamy za trendami, rozwijamy się i inwestujemy w potencjał ludzki. Wierzymy, że sukces na rynku można osiągnąć tylko wspólnymi siłami – dzięki partnerskiej współpracy między producentem profili i okien.

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Profine Polska Sp. z o. o.
ul. Strachowicka 40
54-512 Wrocław

Telefon: +48 71 347-11-60 do 63
Fax: +48 71 354-71-62
E-mail: biuro@profine.pl

Back to Top